Rīga, Skanstes iela 2-k3

Piesaki auto servisam: +371 27001174

Darba dienās no 9-19, sestdien pēc pieraksta

Riepu maiņa un balansēšana

Lai arī riepu maiņa neizklausās ne īpaši svarīga un ne visai sarežģīta, patiesībā tieši riepa ir tā, kas notur automobili saķerē ar ceļa virsmu, un tādēļ pret riepu maiņu un balansēšanu noteikti nevajadzētu attiekties vienaldzīgi vai pavirši!

Kā noris riepu maiņa 2Drive?

  1. Auto tiek pacelts uz pacēlāja, un tiek nomontēts transportlīdzekļa ritenis.
  2. No riepas tiek izlaists gaiss, un riepa tiek “atbortēta” no diska.
  3. Ar montāžas aparāta palīdzību riepa tiek rūpīgi nomontēta no lietā diska.
  4. Riepu montāžas speciālists apsmērē montējamo riepu iekšmalas ar riepu montāžas pastu, lai riepu būtu vieglāk uzmontēt uz diska.
  5. Uz riepu montāžas aparāta palīdzību montējamā riepa tiek rūpīgi uzmontēta uz diska.
  6. Riepu piepumpē ar gaisu atbilstoši ražotāja norādītajai specifikācijai.
  7. Ritenis tiek nobalansēts uz profesionālas balansēšanas iekārtas, lai novērstu riteņa vibrācijas.
  8. Tālāk notiek riepas testēšana uz balansēšanas stenda.
  9. Kad visi testa balansēšanas rādījumi atbilst normām, ritenis tiek uzmontēts atpakaļ uz automašīnas.
  10. Pārējo 3 riteņu montāža un balansēšana notiek pēc tāda paša principa.

 

2Drive speciālisti pirms riepu montāžas pārliecināsies, ka montējamo riepu ventiļi ir labā stāvoklī un nepieciešamības gadījumā tos nomainīs, un pēc riepu uzmontēšanas un piepumpēšanas veiks ventiļu gaisa noplūdes diagnostiku, jo arī tiem ir nozīme kopējā riepu stāvokļa nodrošināšanā. Tāpat mūsu autoservisa speciālisti pārbaudīs esošos diskus, riepas un citas detaļas, kā arī novērtēs to tehnisko stāvokli, jo ne vienmēr vadītājs spēj pamanīt visus bojājumus un objektīvi novērtēt riska nopietnību ceļu satiksmes negadījumos.  

Cik nav dzirdēts, ka autovadītājs pēc servisa apmeklējuma “bonusā” saņem apskrambātas vai pat bojātas detaļas. Mums rūp mūsu klientu auto un tehnika, tādēļ arī riteņu montāžas, balansēšanas un pēcāk arī riepu uzglabāšanas laikā, pret katru detaļu un mantu attiecamies ar lielāko piesardzību un profesionalitāti.

2Drive autoservisa speciālisti apzinās, ka autovadītājam var gadīties mainīt riepu pašu spēkiem, tādēļ ir svarīgi riteņa skrūves pievilkt pietiekami stipri, lai izturētu slodzi braukšanas laikā, bet tajā pašā laikā arī pietiekami vāji, lai tās varētu atskrūvēt autovadītājs, ja notikusi ķibele uz ceļa.

Papildu riepu maiņai piedāvājam nesezonas riepu komplekta uzglabāšanu. 2Drive autoservisā pieejama īpaša, gumijas riepu specifikācijai piemērota telpa, kā arī tehnoloģiski pareiza uzglabāšanas sistēma, kas nodrošina riepu stāvokļa nepasliktināšanos.

Autoserviss 2Drive nodrošina kvalitatīvus materiālus, augstu darba kvalitāti un precizitāti gan montāžā, gan balansēšanā. 

Noteikti maini riepas savlaicīgi, pārbaudi riepu stāvokli un gaisa spiedienu riepās, allaž lieto tikai kvalitatīvas riepas, jo no gumijas un protektora kvalitātes tieši ir atkarīga Tava un līdzbraucēju, kā arī citu satiksmes dalībnieku dzīvība un veselība!

Laipni lūgti pie mums arī uz auto diagnostiku, riepu maiņu un balansēšanu, bremžu sistēmas apkopi un remontu, dzinēja un ar to saistīto sistēmu remontu, zobsiksnas un citu siksnu maiņu, kā arī metināšanas darbiem izplūdes sistēmas salabošanai vai virsbūves defektu novēršanai! Piedāvājam arī nesezonas riepu uzglabāšanu pēc vispārpieņemtām riepu uzglabāšanas tehnoloģijām mūsu apsargātajā noliktavā!