Rīga, Skanstes iela 2-k3

Piesaki auto servisam: +371 27001174

Darba dienās no 9-19, sestdien pēc pieraksta

Metināšanas darbi

Kas liecina, ka Tava auto izplūdes sistēma varētu būt bojāta, un tai nepieciešams remonts vai, iespējams, pat metināšana? 

Par traucējumiem izplūdes sistēmu darbībā var liecināt dzinēja jaudas samazināšanās, vilces un paātrinājuma jaudas pasliktināšanās. Nereti arī neviendabīga dzinēja darbība tukšgaitā liecina par nepieciešamību veikt izplūdes sistēmu diagnostiku un remontu. Ja gadījumā auto salonā jūti izplūdes gāzu aromātu, ieteicams ir maksimāli steidzami ieplānot doties uz autoservisu! Visklasiskākais izplūdes sistēmu bojājumu indikators ir visiem pazīstamā rēcošā skaņa.

Izplūdes sistēmas nereti skar korozija. Tā ietekmē automašīnas sliekšņus, arkas, spārnus, grīdu, motora pārsegu u.c. detaļas. Šos bojājumus iespējams novērst, nevis aizvietojot visu izplūdes sistēmu pilnībā, bet uzliekot ielāpu. Nepieciešamības gadījumā piedāvājam uzstādīt izplūdes sistēmas klusinātāju, rezonātoru, elastīgo daļu, veikt cauruļu nomaiņu, izpūtēju remontu un metināšanu.

Autoserviss 2Drive veic visus nepieciešamos izplūdes gāzu sistēmas remontus un tehnisko apkopi, kā arī arī metināšanas darbus, kurus saviem klientiem piedāvājam plašā spektrā un veicam augstā kvalitātē. Metinām gan automašīnu izpūtējus, gan virsbūves. Ja nepieciešams, veicam arī pilnīgu automašīnas izpūtēja maiņu!

Piedāvājam arī auto diagnostikas veikšanu, dzinēja remontu, bremžu sistēmas apkopi un remontu, riepu maiņu un balansēšanu, nesezonas riepu uzglabāšanu,, kā arī zobsiksnas un citu siksnu maiņu. Rūpes par savu auto uztici 2Drive komandai!