Rīga, Skanstes iela 2-k3

Piesaki auto servisam: +371 27001174

Darba dienās no 9-19, sestdien pēc pieraksta

Komerctransporta serviss un remonts

Viena no autoservisa 2Drive specialitātēm ir komerctransporta apkalpošana.

Mēs labi apzināmies komerctransporta remonta vajadzības un to, ka “laiks ir nauda” jebkurā biznesa jomā! Strādājam ātri un profesionāli, lai minimizētu transportlīdzekļa dīkstāves laiku, un, līdz ar to būtiski samazinām zaudējumus, kurus komerctransporta dīkstāve var radīt biznesa īpašniekam. 

Piedāvājam visa veida remontus un apkopi, sākot ar ritošās daļas remontu, bremžu stendu, visa veida diagnostiku, metināšanu, elektrodarbus, eļļas maiņu, zobsiksnas maiņu, kārbu remontu, sajūga maiņu utml. Lai arī bieži sastopamies ar situācijām, kad komerctransports tiek atvests uz servisa apkopi tikai akūtos gadījumos, kad bojātas un labojamas ir vairākas detaļas reizē, saskaņā ar klienta vēlmēm un vajadzībām, 2Drive mehāniķi vienmēr sāk ar svarīgāko detaļu remontdarbiem. 

Sagatavosim Tavu auto un komerctransportu tehniskajai apskatei. Saviem klientiem vienmēr sniedzam atklātu informāciju par defektiem, kas var ietekmēt tehniskās apskates veiksmīgu iziešanu ar pirmo reizi, kā arī par mazākiem defektiem, kas uzreiz neietekmēs tehniskās apskates rezultātu, bet, ko būtu vēlams novērst tuvākajā nākotnē, lai tie nekļūtu par nopietnu apdraudējumu dalībai ceļu satiksmē.

Īpaši aktuāls pakalpojums komerctransporta uzņēmumiem ir transportlīdzekļa savākšana un nogādāšana atpakaļ autoparkā, kā arī tehniskās apskates iziešana, kas ietaupa laiku pašiem!

Autoserviss 2Drive atrodas netālu no Rīgas centra, ērti sasniedzamā vietā Skanstes reģionā, lai varētu ātri un operatīvi saņemt servisa pakalpojumus. 

Aicinām uz sadarbību visdažādākā izmēra uzņēmumu autoparkus!