Rīga, Skanstes iela 2-k3

Piesaki auto servisam: +371 27001174

Darba dienās no 9-19, sestdien pēc pieraksta

Eļļas un filtru maiņa

Eļļas un filtru maiņa

Autoserviss 2Drive veic kvalitatīvu eļļas servisu un eļļas filtru nomaiņu ar plašu eļļas klāsta piedāvājumu, kas spēs apmierināt jebkura auto tehniskās vajadzības gan motorā, gan ātrumkārbā, gan arī citos mezglos.

Savlaicīga eļļas un filtru maiņa ir vitāli svarīga motora ilgmūžībai. Regulāra eļļas maiņa nepieciešama, pirmkārt, lai mazinātu motora nolietošanos, novēršot nodiluma, dzinējā berzes un nogulšņu veidošanos līdz minimumam. Otrkārt, tā eļļo, dzesē, attīra, kā arī aizpilda spraugas. Motora remonts ir dārgs prieks, bet savlaicīga eļļas un eļļas filtra maiņa pagarina iekšdedzes dzinēja mūžu un padara tā darbību vienmērīgu.

Ir vairāku veidu motoreļļas ar atšķirīgām īpašībām – sintētiska, pussintētiska vai minerāleļļa, – kuras piemērotas dažādu veidu motoriem un gaisa temperatūrām. Saviem klientiem varam piedāvāt motoreļļas no tādiem ražotājiem kā – Castrol, Motul, Texaco, BP u.c.

Kā zināt, kura eļļa būs vispiemērotākā?

Eļļas maiņas speciālisti iesaka izvēlēties motoreļļu atkarībā no ražotāja noteiktajiem standartiem un viskozitātes parametriem, taču tik pat liela nozīme ir pielāgot dzinēja eļļu arī gaisa temperatūrai, auto ekspluatācijas režīmam un tā nolietojuma pakāpei. Atkarībā no sezonas, eļļas var iedalīt – ziemas, vasaras un vissezonas. Katras eļļas viskozitāti apzīmē ar SAE (Society of Automative Engineers) Ziemas eļļu apzīmējumā būs redzams burts W (winter), kā piemēram – SAE15W un, jo mazāks skaitlis pirms W, jo eļļa būs šķidrāka zemā gaisa temperatūrā. Ziemas eļļu indeksi ir sekojoši: 0W, 5W, 10W, 15W, 20W un 25W. Vasaras karstajam laikam paredzētās eļļas apzīmē tikai ar vienu skaitli – SAE20 un vasaras eļļu indeksi ir 30, 40, 50 un 60, taču vissezonas eļļas apzīmējumā tiek izmantoti abi iepriekš minētie eļļu apzīmējumi – ziemai un vasarai, un pirms burta W pievienots skaitlis, piemēram, SAE20W-60.

Kā notiek eļļas maiņas process?

Autobraucēji nereti var izjust pozitīvas pārmaiņas motora darbībā, kad nolietotās eļļas vietā dzinējā ielieta jauna, labas kvalitātes motoreļļa.

Regulāras eļļas līmeņa pārbaudes un vecās eļļas nomaiņa pret jaunu, ir pašsaprotama lieta, un nekādā ziņā nav jāatliek uz vēlāku laiku, bet jāveic vidēji ik pēc 15 tūkstošiem kilometru vai pat nedaudz ātrāk.

Ja auto netiek kustināts bieži, un nobrauktie attālumi nav lieli, atceries, ka eļļas maiņa Tavam automobilim jāveic vismaz reizi gadā!

Mūsu pakalpojumu klāstā atradīsi arī auto diagnostiku, riepu maiņu un balansēšanu, nesezonas riepu uzglabāšanu, dzinēja un ar to saistīto sistēmu remontu, bremžu sistēmas apkopi un remontu, zobsiksnas un citu siksnu maiņu, kā arī metināšanas darbus izplūdes sistēmas salabošanai vai virsbūves defektu novēršanai.