Rīga, Skanstes iela 2-k3

Piesaki auto servisam: +371 27001174

Darba dienās no 9-19, sestdien pēc pieraksta

Auto dzinēja diagnostika un remonts

Nereti auto īpašnieki attopas, kad nepieciešams jau pamatīgs motora remonts, lai gan jau ilgāku laiku būtu bijis iespējams pievērst uzmanību auto nestandarta uzvedības pazīmēm, un ierasties autoservisā uz pārbaudi savlaicīgi! Autoservisa 2Drive mehāniķiem ir liela pieredze, remontējot praktiski visu veidu auto dzinējus, tādēļ, ja nepieciešama dzinēja eļļas un filtru nomaiņa, dzinēja palīgierīču maiņa, dzinēja galvas remonts vai dzinēja kapitālais remonts, šī būs īstā vieta, kur “sadakterēt” auto.

Kādas pazīmes liecina par iespējamām problēmām ar auto motoru?

Nevienmērīga gaita, slāpšana un dažādi aizdomīgi trokšņi motorā ir pazīmes, ko bez ievērības atstāt noteikti nevar, sevišķi pastiprinātu uzmanību pievēršot degvielas patēriņa pieaugumam vai eļļas smakai salonā.

Informācija par problēmām motora darbībā allaž redzama vadības panelī. Ja redzi iedegtu motora piktogrammu, tad zini, ka tas ir signāls par kādu problēmu dzinēja darbībā. Ņem vērā, ka šī signāllampiņa ne vienmēr var nozīmēt, ka nepieciešams akūts dzinēja remonts, un pie vainas var būt pazemināts eļļas līmenis, bojājumi degvielas maģistrālais cauruļvadā, kā dēļ sistēmā iekļūst gaiss, tāpat arī bojāts skābekļa sensors, izplūdes gāzu sensors, aizdedzes sveču bojājumi, degvielas sūkņa disfunkcija, aizsērējis filtrs, aizsērējums smidzināšanas sistēmā vai katalizatora darbības traucējumi. Bet, ja uz instrumentu paneļa iedegas indikators “check engine”, tad, protams, jādodas uz servisu vistaisnākajā ceļā, kur mūsu mehāniķi veiks pilnu dzinēja diagnostiku, lai atrastu kļūdas cēloni un motora darbības traucējumu iemeslu. 

Dzinēja diagnostikas laikā tiek pārbaudīta vispārējā dzinēja darbība, dzinēja zobsiksnas, siksnas un pievadķēdes. Kā neatņemama sastāvdaļa šajā procesā ir eļļas līmeņa, eļļas filtra, kā arī atgāžu un CO daudzuma pārbaudes. Tā kā daudzi autovadītāji nereti aizmirst par aizdedzes sveču un kvēlsveču maiņu ik pēc 60 tūkstošiem kilometru, tiek veikta arī to pārbaude.

2Drive komanda prasmīgi veiks visa veida dzinēju un to mezglu remontdarbus:

Automašīnas motora remonts ir nopietns projekts, pret ko jāattiecas atbildīgi un nopietni, piesaistot pieredzējušus un prasmīgus speciālistus. Autoservisā 2Drive Tavs auto saņems pilnīgu aprūpi, bet dzinējs — kvalitatīvu un visaptverošu diagnostiku un remontu.

Piedāvājam arī riepu maiņu un balansēšanu, nesezonas riepu uzglabāšanu, bremžu sistēmas apkopi un remontu, zobsiksnas un citu siksnu maiņu, kā arī, ja nepieciešams, veicam metināšanas darbus izplūdes sistēmas salabošanai vai virsbūves defektu novēršanai.