Rīga, Skanstes iela 2-k3

Piesaki auto servisam: +371 27001174

Darba dienās no 9-19, sestdien pēc pieraksta

Bremžu sistēmas remonts

Kam gan nepieciešams īpaši paskaidrot, ka bremžu sistēma allaž jātur teicamā kārtībā, un regulāras pārbaudes jāveic pat tad, ja īpašu sūdzību nav? Vienmērīga bremžu darbība ir pamatfaktors, kas nepieciešams drošai braukšanai! Ar bojātu bremžu sistēmu ceļa satiksmes negadījumu risks pieaug dramatiski. Tādēļ, ņem vērā, ka parādoties kaut mazākajām aizdomām par bremžu sistēmas darbības traucējumiem, uz servisu jādodas bez kavēšanās!

Kādi faktori varētu liecināt, ka laiks pārbaudīt bremžu sistēmu? Protams, — ja iedegas ABS  vai ESP (ASR) kļūdas indikators auto mērinstrumentu panelī. Tāpat bremžu sistēmas nestandarta uzvedību iespējams novērot, vienkārši piespiežot bremžu pedāli, — ja bremzējot auto reaģē citādāk nekā ierasts, ir divi varianti – vai nu ir “mīksts” bremžu pedālis, vai tieši pretēji, to ir grūti uzspiest. Ja tas ir “mīksts”, tad pedāli varēsi iespiest līdz galam grīdā, bet, ja ir grūtības uzspiest bremžu pedāli, tas varētu nozīmēt par bremžu sistēmas aizsprostojumu. Šādā gadījumā var nomainīt bremžu šķidrumu, bet visieteicamāk būtu doties uz autoservisu un pārbaudīt savu automašīnu. Tad, kad pedāli ir ļoti viegli uzspiest, bet bremzēšana notiek ļoti lēnu, tas ir spēcīgs rādītājs, ka nav droši braukt uz koplietošanas ceļa. Iespējams, šāda pazīme izpaužas tad, kad ir notikusi bremžu šķidruma noplūde, un gaisa burbuļi ir nokļuvuši bremžu sistēmā. Automašīnai var būt daudz un dažādas ķibeles, tāpēc pazīmes ir laicīgi jāpamana un jānovērš.

Regulāri jāseko bremžu kluču nodilumam, jo savlaicīgi neveikta bremžu kluču maiņa novedīs pie bremžu disku saskrāpēšanas, bet tas atkal nozīmē liekus izdevumus. Autoserviss jāmeklē arī tajā gadījuma, ja bremžu šķidruma līmenis tvertnē ir pazemināts!

Ja kaut kas nav kārtībā ar bremzēm, tad par to paziņos trokšņi braukšanas laikā vai stūres vibrēšana bremzēšanas laikā, un iepriekš minētās pazīmes arīdzan. Tāpēc ir ļoti būtiski šādus automašīnas niķus atpazīt un doties uz servisu, jo laba bremžu sistēma automašīnai ir vitāla Tavam auto!

Vispārēja bremžu sistēmas diagnostika autoservisā 2Drive ietver:

Autoserviss 2Drive piedāvā: