Rīga, Skanstes iela 2-k3

Piesaki auto servisam: +371 27001174

Darba dienās no 9-19, sestdien pēc pieraksta

Meklē labu auto virsbūves metināšanas pakalpojumu Skanstē?

29. septembris, 2020
auto_metinasanas_pakalpojumi

Automašīnu virsbūve ir delikāta un savā ziņā smalka mašīnas daļa, kuras apkopei nepieciešamas zināšanas un rūpīgs darbs. Ja gadījumā esi pamanījis virsbūves bojājumus, kuriem būs nepieciešama metinātāja palīdzība, 2Drive iesaka vērsties pie pieredzējuša metinātāja un amata meistara, jo šim darbiņam nebūt neder kurš katrs, kas turējis rokās metināmo aparātu. Rīgas centra rajonā ir daudz dažādu metināšanas pakalpojumu sniedzēju, taču tikai pie dažiem no tiem ir vērts vērsties pēc palīdzības arī otrreiz. Izlasi šos dažus ieteikumus, kā nekļūdīgi atrast labu metināšanas pakalpojumu!

Aplūko sev tuvāko un izdevīgāko

Ne visi autoservisi var piedāvāt kvalitatīvu metināšanas pakalpojumu, jo tas lielā mērā atkarīgs no meistara kvalifikācijas un pieredzes. Sāc meklējumus ar tuvējās apkārtnes autoservisiem Rīgas centrā un Skanstes rajonā. Iepazīsties ar pakalpojumu klāstu un noskaidro, vai to starpā ir minēta arī auto metināšana. Salīdzini cenas, lai izvairītos no pārmaksāšanas un ņem vērā, ka lieliem autoservisiem, kuros ir vairāki biroja darbinieki, iespējams, būs dārgāki pakalpojumi. Pievērs uzmanību, par kādām papildu lietām Tev nāksies maksāt, piemēram, maksa par laiku, kas pavadīts, noņemot pārsegu un durvis vai citas detaļas, lai sametinātu nepieciešamo daļu.

Noskaidro konkrētas izmaksas par nepieciešamo remontdarbu

Ja patiešām vēlies izvairīties no pārmaksas, aizved savu auto pie vairākiem meistariem un palūdz, lai sastāda aptuvenās remonta izmaksas un izsniedz Tev tāmi par autoservisa remontdarbiem. Šis process Tev ne tikai sniegs skaidru redzējumu par katra autoservisa cenu politiku, bet arī tā darbu kvalitāti, attieksmi un komunikāciju ar klientiem. Ne vienmēr izvēlēties lētāko un izdevīgāko variantu būs tas labākais risinājums, jo, ja auto metināšanas darbs netiek veikts pietiekami precīzi un kvalitatīvi, tas viennozīmīgi var draudēt ar atkārtotu remontu tuvākajā nākotnē.

Uzdod pareizos jautājumus!

Tāpat, kā izvēloties jebkuras citas sfēras pakalpojumu sniedzēju, arī auto virsbūves metināšanas meistaru ir jāmeklē “gudri,” uzdodot pāris svarīgākos jautājumus, kuru atbildēm, iespējams, būs izšķiroša loma lēmuma pieņemšanā. Daži no jautājumiem, ko noteikti vajadzētu noskaidrot, meklējot uzticamu autoservisu, ir:

  • Vai serviss nodrošina rakstisku garantiju? Un ja tā, tad uz cik ilgu laiku? Ko garantija sedz un garantē?

Ja izvēlētais autoserviss nespēj nodrošināt vismaz 1 gada garantiju savu meistaru veiktajiem auto, tad ieteicams izvēlēties citu pakalpojuma sniedzēju. Rīgas centrā ir pietiekami daudz auto remonta darbnīcu, kuri saviem metināšanas darbiem dod 2 un pat 3 gadu garantiju. Esi uzmanīgs un neuzķeries uz solījumiem par mūža garantiju, jo metāls nebūt nav mūžīgs un, visticamāk, tas ir tikai pārdošanas triks!

  • Vēl viens būtisks jautājums, – vai auto darbnīca ir apdrošināta  pret uguns un zādzības nelaimes gadījumiem?

Neviens taču negribētu piedzīvot situāciju, ka ar auto remonta laikā kaut kas atgadās, tādēļ svarīgi noskaidrot un pārliecināties, vai Tu savu auto atstāj drošā vietā. Kā drošības garantija par to, ka meistari ir zinoši un prasmīgi sava darba veicēji, būs arī informācija, ka serviss ir licencēts, un veiksmīgi darbojas jau vairākus gadus. Šādu informāciju vari viegli uzzināt internetā vai arī pajautājot pašā autoservisā.

  • Kādas detaļas tiks izmantotas? Oriģinālās, neorģinālās vai lietotu automašīnu detaļas? 

Oriģinālo detaļu izmantošana viennozīmīgi ir drošs variants tam, ka viss derēs un strādās, kā vajag, taču jāatzīst, ka uz neorģinālajām detaļām var ietaupīt prāvu summiņu. Tajā pašā laikā – ar lietotajām daļām var paveikties un var arī nepaveikties, jo, ja detaļa ir lietota, tā, iespējams, ir iebuktēta, noskrāpēta un, līdz ar to, papildu darbs būs jāiegulda tās uzlabošanā. Tādēļ ne vienmēr var teikt, ka lietotas detaļas izmantošana būs  visizdevīgākais variants. Kā arī, ja plānots veikt krāsošanas darbus, noskaidro, cik daudz krāsas un virskārtas slāņi tiks klāti.

Vadies pēc savām sajūtām

Lai vai ko par konkrēto autoservisu teiktu citi, paļaujies uz savu intuīciju, jo tā ir tas ir Tavs auto, un atstāt to labot apšaubāmas uzticamības meistaram būtu neprāts. Daudz ko par sevi pastāsta arī pašas darbnīcas kārtība un tīrība, kas var netiešā veidā norādīt uz to, kā meistari attiecas pret citu mantu un kāds ir viņu darba stils. Aizdomīgi kluss serviss var liecināt par to, ka klienti izvairās no šīs konkrētās iestādes. Novēro, vai servisa vadītājs ir tiešs un atklāts komunikācijā ar Tevi, vai tieši pretēji – izvairās no atbildēm un šķiet nelaipns? Ja jūti, ka šī nebūs īstā vieta Tavam autiņam, turpini meklējumus, līdz atrodi labu autoservisu, kurā par to parūpēsies pienācīgi un bez slēptiem nodomiem!

Mēs, 2Drive, atrodamies Rīgā, Skanstes ielā 2-k3 un ar lepnumu varam teikt, ka pie mums strādā labākie metināšanas meistari Skanstē! Ja nepieciešams veikt jebkāda veida auto metināšanas darbus, – izplūdes sistēmas metināšanu, auto virsbūves metināšanu un citus, droši brauc ciemos pie mums, iepazīsties ar meistariem un pārliecinies, ka mēs rūpējamies par katru auto! Veicam arī auto diagnostiku, eļļas servisu, zobsiksnas maiņu un bremžu remontu, kā arī visu pārējo daļu remontu. Piedāvājam arī palīdzību uz ceļa un tiem, kam laiks ir it sevišķi svarīgs, – ne tikai sagatavosim auto tehniskajai apskatei, bet arī iziesim to Tavā vietā!