Rīga, Skanstes iela 2-k3

Piesaki auto servisam: +371 27001174

Darba dienās no 9-19, sestdien pēc pieraksta

Kāpēc komerctransporta auto ilgtermiņā izdevīgāk vest uz vienu servisu?

19. septembris, 2020
komerctransports, busi, busiņi

Komerctransporta auto ir ļoti svarīgi būt darba kārtībā, protams, kā jau visiem citiem transportlīdzekļiem. Bet tieši šiem automobiļiem servisa apmeklējums ir it sevišķi būtisks, jo nereti tas ir jāsaremontē ļoti ātrā laikā, piemēram, akūtos gadījumos, lai neiekavētu darbu procesu un neradītu zaudējumus konkrētajā uzņēmumā.

Izdevīgi uz vienu servisu!

Autoservisu apmeklētāji meklē uzticamu servisu, kas nepievils un varēs palīdzēt salabot auto arī turpmāk, ilgtermiņā. Tāpat arī komerctransporta remonta pakalpojumus meklē pie profesionāliem un uzticamiem meistariem. Iemesls, kāpēc izdevīgāk savu komerctransporta auto vest uz vienu servisu, ir vairāki. Piemēram, zinoši meistari, kuri jau pārzina Tavu transportlīdzekli, remontējot to vairākkārt. Sadarbojoties ilgtermiņā ar vienu autoservisu, mēdz būt izdevīgi piedāvājumi klientiem un nereti – tieši juridiskajām personām, kam nereti tieši komerctransports nodrošina biznesa darbību. Tāpat komerctransporta auto savākšana un nogādāšana autoparkā ir aktuāls pakalpojums uzņēmējiem, kas ietaupa laiku un novērš liekas raizes.

 

Pie 2Drive mehāniķiem, kuri atrodas Rīgā, Skanstes reģionā, ir iespējams veikt visa veida auto servisa pakalpojumus komerctransportam, t.sk., diagnostiku, ritošās daļas remontu, zobsiksnas maiņu un daudzus citu. Sagatavosim Tavu auto komerctransportu tehniskajai apskatei, lai nebūtu nekādu problēmu, un TA iespējams “iziet” ar pirmo reizi!  

 

2Drive autoservisā katrs auto tiek rūpīgi pārbaudīts, saremontēts un palutināts ar kvalitatīvu mehāniķu darbu!