Rīga, Skanstes iela 2-k3

Piesaki auto servisam: +371 27001174

Darba dienās no 9-19, sestdien pēc pieraksta

5 padomi, kā izvēlēties uzticamu autoservisu Rīgā!

9. septembris, 2020
uzticama_autoservisa_izvele

Ir ļoti svarīgi atrast labu un uzticamu autoservisu, kas ne tikai kvalitatīvi veiks Tava auto remontu, bet arī nepaprasīs neadekvāti lielu cenu par remonta izmaksām. Šie padomi palīdzēs Tev saprātīgi izvēlēties uzticamu autoservisu Rīgā!

Ja Tev ir jauna automašīna, iespējams, uzticēsi tās apkopi un remontu kādam no dīlerim, lai saglabātu ražotāja garantiju. Bet, ja Tavā īpašumā ir vecāka automašīna, Tu, visticamāk, izvēlēsies kādu no sev tuvākajiem servisiem – un atrast patiešām labu autoservisu lielajā piedāvājuma klāstā ne vienmēr ir viegli. Šie pieci 2Drive padomi palīdzēs to atrast!

 

Izveido sarakstu ar autoservisiem

Tāpat, kā lielākajā daļā lēmumu par pirkšanu, arī pirms automašīnas remonta vai apkopes ir vērts veikt nelielu izpēti. Pirmkārt, sāc meklējumus internetā un izveido mazu sarakstu ar sev tuvumā esošajiem autoservisiem, – gadījumā, ja Tev mašīna būs jāatstāj servisā, Tu priecāsies, ja tas nebūs pārāk tālu no mājām, kur jābrauc ar taksi vai sabiedrisko transportu pāri visai Rīgai. Labs veids, kā ātri uzzināt atsauksmes par konkrēto servisu, ir uzdot jautājumus Facebook.com grupās, uzklausīt draugu un ģimenes locekļu ieteikumus vai meklēt jau citu cilvēku atstātās sūdzības un atsauksmes internetā.

Kā vērtīgu informācijas avotu izmanto arī autoservisu meklētājus, piemēram, servix.lv, kurā pie reizes varēsi uzzināt arī vēlamā servisa pakalpojuma cenas no dažādiem pakalpojuma sniedzējiem, kā arī pieteikties servisa apmeklējumam sev vēlamā laikā.

 

Pārbaudi atsauksmes arī jau gadiem zināmam autoservisam

Pat ja Tu savu automašīnu jau gadiem ilgi ved uz vienu un to pašu autoservisu, par ļaunu nenāktu apvaicāties un pārbaudīt šī autoservisa reputāciju interneta vidē. Lai gan Tev varētu šķist, ka ar pakalpojuma kvalitāti viss ir kārtībā, pārbaudīt meistarību ne vienmēr ir viegli, un citiem, iespējams, ir bijusi slikta pieredze, par kuru būtu vērts zināt.

 

Ievāc informāciju par servisa pakalpojumu cenām

Liela nozīme servisa izvēlē ir cenai. Jebkurš sagaida visaugstākās kvalitātes pakalpojumu par maciņam draudzīgāko cenu, taču nereti aizmirst par to, ka, jo gudrākas un tehnoloģijām bagātākas mašīnas, jo profesionālāks servisa apmeklējums būs nepieciešams. Autoservisu cena ir lielā mērā atkarīga ne tikai no nozares tirgus cenām, bet arī no servisa speciālistu un mehāniķu darba likmēm.

 

Ko vajadzētu darīt autoservisā

Pirms mehāniķis sāk darbu pie Tava auto, palūdz rakstisku cenas vienošanos un pārliecinieties, ka tajā ir iekļautas detaļas, darbaspēka izmaksas un PVN. Pārbaudi, vai autoserviss izmanto oriģinālas un sertificētas detaļas, ja svarīgi nezaudēt automašīnas garantiju. Savācot automašīnu, palūdz čeku, kvīti vai rēķinu, kurā sīki aprakstīts paveiktais darbs un izmantotās detaļas, kā arī pārliecinies, ka servisa grāmatiņā tiek ielikts zīmogs. Tas būs noderīgi auto pārdošanas brīdī, kad nāksies pierādīt, ka esi rūpējies par automašīnu. 

Palūdz, lai mehāniķis parāda, kas ir salabots un kādas detaļas nomainītas. Ja servisa darbinieks izvairās, tas var būt aizdomīgi. Ja saskaries ar nelaipnu darbinieku, kurš nevēlas ar Tevi apspriest servisa lietas, ir vērts padomāt, vai šīs serviss ir gana atklāts!

 

Kā pateikt, vai serviss ir labs?

Vai viņi ir draudzīgi, izpalīdzīgi un labprāt atbild uz Taviem jautājumiem? Labam mehāniķim parasti ir entuziasms un azarts izglītot klientus par viņu transportlīdzekļiem!  

 

  • Servisa apkopes laikā Tu tiki informēts par izmaiņām un remonta progresu. Darbs tika paveikts norunātajā laikā un par norunātajām summām. 

 

  • Tev tika sniegti papildu pakalpojumi vai bonusi bez maksas, piemēram, logu notīrīšana vai riepu spiediena noregulēšana. 

 

  • Par paveiktajiem remonta darbiem saņēmi kvīti vai rēķinu par paveiktajiem darbiem un nomainītajām detaļām!

 

  • Serviss ir organizēts un tīrs. Labs autoserviss un tā vadība parasti uztur veikalu tīru, jo tas liecina par viņu attieksmi un izpildījumu pret darbu. 

 

Pārāk bieži mums rūp tikai tas, kā pēc iespējas lētāk un ātrāk salabot savu automašīnu. Ja meklē uzticamu autoservisu, kas pratīs ne tikai eļļas maiņu, riepu maiņu un riepu remontu, bet arī ritošās daļas remontu, kondicioniera remontu, metināšanas darbus un pat sagatavošanu tehniskajai apskatei par draudzīgām cenām, tad Tev jādodas uz 2Drive autoservisu Skanstē!