Rīga, Skanstes iela 2-k3

Piesaki auto servisam: 27001174

Darba dienās no 9-19, sestdien pēc pieraksta
Zobsiksnas maiņa ir pirmais darbs, kuru jebkurš autovadītājs veic iegādājoties lietotu auto, ja vien pavisam droši nav zināms, kad zobsiksna mainīta iepriekšējo reizi. Iemesls šādām rūpēm ir problēmas, kādas var rasties, ja zobsiksna plīstu, radot nopietnus bojājumus gan motoram, gan citām automašīnas mehāniskajām sistēmām.  

Standartā zobsiksna jāmaina ik pēc 80 līdz 120 tūkstošiem kilometru, vai vismaz reizi piecos gados. Reizē ar zobsiksnas maiņu ieteicams veikt arī spriegotāju un parazītruļļu maiņu, dzinējiem, kuriem tiek ar zobsiksnu piedzīts ūdens sūknis, arī ūdens sūkņa nomaiņu. Šo mezglu kalpošanas laiks ir tāds pats kā zobsiksnai. Nodilstot vai noķīlējot tie var radīt zobsiksnā bojājumus vai pat to saplēst, radot nopietnas galvassāpes un neplānotus izdevumus auto īpašniekam.

Lielākajā daļā automašīnu siksnas savieno motoru arī ar citiem mehānismiem — ģeneratoru, kondicioniera kompresoru, stūres pastiprinātāju un līdzīgām iekārtām. Regulāra siksnu stāvokļa pārbaude ir obligāta, lai jūs varētu justies droši, ka ar auto viss būs kārtībā.

Pārtrūkt mēdz ne tikai zobsiksna, bet arī, piemēram, ģeneratora siksna. Tādēļ neatlieciet servisa apmeklējumu līdz brīdim, kad auto remonts jau nepieciešams akūti.

Regulārās apkopes veiciet savlaicīgi!

Zobsiksnas un citu siksnu maiņa